Cordium is momenteel enkel bereikbaar via telefoon of per e-mail. Hieronder vind je een overzicht van alle medewerkers hun telefoonnummer en e-mailadres.

Dienst Bewonerszaken

> Katrien Joosten (Bilzen & Hoeselt): 011 26 45 64 – katrien.joosten@cordium.be
> Nele Hendriks (Hasselt): 011 26 45 75 – nele.hendriks@cordium.be
> Jolien Timmers (Alken & Kortessem): 011 26 45 73 – jolien.timmers@cordium.be
> Els Borgions (toewijzingen): 011 26 45 68 – els.borgions@cordium.be
> Reinout Van Der Sijpe (diensthoofd): 011 26 45 78 – reinout.vandersijpe@cordium.be

Technische dienst

> Albert Ory (aanvraag herstelling): 011 26 45 70 – r.o.b@cordium.be
> Werner Plessers (technieker): 011 26 45 70 – r.o.b@cordium.be
> Marc Hansen (technieker): 011 26 45 70 – r.o.b@cordium.be
> Wendy Vanhex (administratie & verkoop): 011 26 45 62 – wendy.vahex@cordium.be
> Leo Van Stee (administratie): 011 26 45 79 – leo.vanstee@cordium.be
> Raf Huysmans (architect): 011 26 45 77 – raf.huysmans@cordium.be
> Frank Louwet (architect): 011 26 45 63 – frank.louwet@cordium.be
> William Nelissen (diensthoofd): 011 26 45 72 – william.nelissen@cordium.be

Financiƫle dienst

> Daisy Gaillard (boekhouding): 011 26 45 76 – daisy.gaillard@cordium.be
> Marcel Croes (diensthoofd): 011 26 45 66 – marcel.croes@cordium.be

Algemeen

> Fien Haesevoets (office manager): 011 26 45 60 – fien.haesevoets@cordium.be
> Mieke Clijsters (beleidsmedewerker): 011 26 45 69 – mieke.clijsters@cordium.be
> Alain Bielen (directeur): 011 26 45 60 – info@cordium.be

Wat je kan je nog online doen?
> Aanvraag tot inschrijving
> Technische melding
> Plaats op de wachtlijst opzoeken
> Contact opnemen
> Een klacht melden
> Jezelf inschrijven voor de digitale nieuwsbrief

Terug naar het nieuwsoverzicht